Що потрібно знати про вибір футболки для друку?

Вибір відповідної футболки для друку – важливий етап при створенні власного одягу або замовлення промо-матеріалів для бізнесу. Правильний вибір складу тканини, кольору та фасону забезпечують не тільки якісне нанесення зображення, а й комфорт при носінні. Якщо ви збираєтеся купити футболки оптом для своїх співробітників або зробити подарунок близькій людині, уважно читайте характеристики виробів.

Звертаємо увагу на матеріал футболки

При виборі футболки слід врахувати не лише дизайн, а й матеріал, з якого вона виготовлена. Це важливо для довговічності друку та зручного та практичного носіння.
Найбільш популярні тканини для друку:

  • 100% бавовна. Цей натуральний матеріал “дихає”, забезпечуючи комфорт у спеку, а також приємний на дотик і вбирає вологу, що робить його ідеальним для активних видів спорту. До того ж, бавовняні футболки доступні за прийнятною ціною.
  • Бавовна з додаванням 8% лайкри (спандекса) – це суміш натуральних та синтетичних матеріалів. Вони мають еластичність, зберігають форму і прилягають до тіла, не мнуться.

І в тому, і в іншому випадку ці матеріали забезпечують відмінну якість друку і добре переносять зображення без спотворень. Вони підходять для різних методів друку, таких як шовкографія, DTF-друк, термотрансфер та вишивка.

Щільність тканини для футболки

футболки матеріал

Це показник переплетення нитки тканини. Ця характеристика впливає на товщину та текстуру футболки, а також на її повітропроникність та міцність.
Щільність тканини для футболки може змінюватись:

  • Середня щільність – близько 150-180 г/м². Футболки середньої щільності найпопулярніші. Вони добре підходять для повсякденного носіння. Такі футболки комфортні та мають достатню міцність.
  • Тонка – менше 150 г/м². Тонкі футболки підходять для літнього сезону. Вони зазвичай прозоріші і менш міцні, але можуть бути комфортними в спеку.
  • Тяжка – понад 180 г/м². Тяжкі футболки зазвичай використовуються для спеціалізованого одягу, наприклад, робочого або утепленого.

Ідеальний вибір – футболки для друку щільністю 160 -195 г/м². Це класична товщина, що підходить як для спорту, так і для щоденного одягу.

Дизайн та колір

Колір футболки важливий для загального зовнішнього вигляду та контрастності друку. Так, темні футболки, наприклад, чорні чи червоні, вимагають особливої уваги до кольорової гами друку, щоб забезпечити добрий контраст. Темний колір іноді вимагає додавати білу підкладку під логотип. У той час як світлі футболки, такі як білі або сірі, зазвичай дозволяють створити яскравіший і насиченіший друк практично в будь-якому форматі.

Поширений крій футболок:

  • Чоловічі футболки. Чоловічі футболки часто мають більш прямий та класичний крій.
  • Жіночі футболки. Це можуть бути футболки з вигнутими низами або м’якшими лініями.
  • Унісекс футболки підходять як для чоловіків, так і для жінок, і зазвичай мають більш простий та універсальний дизайн.

При виборі дизайну та кольору футболки враховуйте свою аудиторію. Подумайте, які є у них інтереси і скільки їм років. Також подумайте, який сенс чи повідомлення ви хочете передати за допомогою футболки. Подивіться, які модні стилі популярні зараз, і врахуйте, в яку пору року носитиметься футболка. Важливо зробити так, щоб ваша футболка була цікавою та підходила для тих, кому вона призначена.