Як обрати кондиціонер з необхідною потужністю та не переплачувати

Кондиціонер є складним побутовим технічним пристроєм, який коштує чималих коштів і потребує постійного догляду та витрат на ефективну експлуатацію. Водночас купувати такий пристрій необхідно визначивши оптимальну потужність та інші необхідні сервісні функції. В такому випадку немає потреби переплачувати і водночас є можливість забезпечити необхідним комфортом житло або робоче місце.

Обрати і купити кондиціонер недорого, з оптимальними технічними можливостями, пропонує онлайн-магазин кліматичної техніки “Ваш клімат”. Онлайн-маркет пропонує всі необхідні товари для створення затишку та комфорту у приватному житлі – квартирі чи будинку, котеджі. Також пристрої можна застосовувати для комерційних офісів, приймалень, різноманітних технічних та комерційних площ – магазини, точки продажу, складські приміщення і інше.

Найважливіші характеристики, які треба обов’язково переглянути під час придбання кондиціонера

купити кондиціонер

Насамперед варто оцінити необхідну потужність кондиціонера. Проста формула підрахунку потужності – 1 кВт на 10 кв.м. Тобто кондиціонер потужністю 3 кВт буде без максимального використання своєї ресурсності працювати на площі приблизно 25-30 кв. метрів. 

Важливо, щоб це була номінальна, а не максимальна потужність. Це – різні показники. Максимальна потужність є піковою і може застосовуватись малий проміжок часу для компенсації потреб у швидкому охолодженні чи підігріві, під час старту кондиціонера.

Висота приміщення – важливо під час вибору осушувача

Виробники вказують іноді орієнтовну площу приміщення для якої розрахований кондиціонер за номінального режиму роботи. Якщо приміщення дуже високе – стеля вище 3-х метрів, тоді варто розуміти, що для цього приміщення варто підбирати кондиціонери із більшою потужністю. Номінальні показники потужності зазвичай розраховуються з врахуванням стандартної висоти стелі – не більше 2,5 метрів.

Спліт-системи – оптимальний вибір за всіма характеристиками

купити кондиціонер недорого

Є чимала кількість різноманітних видів кондиціонерів. Однак оптимальною за вартістю схемою роботи кондиціонуючого пристрою є спліт-система із внутрішнього та зовнішнього блоку. Її ключова перевага – доступна вартість і високі технічні характеристики з великою кількістю додаткових сервісних опцій. Крім того, система є компактною і для її встановлення в будинку потрібно мінімум корисної площі житла.

Серед додаткових важливих параметрів – можливість фільтрації та очищення повітря, вентиляція, регуляція вологості.

За посиланням https://vashklimat.com.ua/ можна оглянути весь електронний каталог продукції провідних виробників кліматичної техніки, яку пропонує онлайн-магазин “Ваш клімат”. Є зручна система миттєвого замовлення та зручної оплати за товар, можливість обрати спосіб доставлення.