Огляд на онлайн курси англійської мови «Speak Well»

Причин вивчати англійську можна знайти сотні. Для дорослих це кар’єра, робота за кордоном, подорожі, для дітей та школярів — насамперед вдала здача ЗНО та вступ до закордонних ВУЗів. Не важливо з якою метою ви хочете записатися на курси англійської мови, важливо, щоб вони приносили користь, ви отримували відчутний результат і одне з головних побажань, щоб навчання проходило у зручному форматі та за прийнятною ціною.

У сьогоднішньому огляді розглянемо вивчення англійської онлайн у Speak Well School.

Про школу

Почнемо з того, що Speak Well School є досить відомим. У Києві вони мають три філії: на Кловській, Золотих Воротах та на Позняках. Але найбільшу популярність Speak Well принесли з розмовних клубів у вихідні. Що це таке? А це дуже цікавий формат спілкування із носієм мови. Триває заняття 1,5 години, а вартість онлайн лише 150 грн. На зустрічах у Speaking Club немає нудних правил та граматики, а спілкування відбувається на вільні теми. Відмінний спосіб підтягнути свою англійську, розширити словниковий запас і дізнатися нове про культуру іноземного спікера, що веде зустріч. Навіть якщо ви впевнені у своїх знаннях мови, такі клуби у вихідні підуть на користь.

SPEAK WELL SCHOOL

Тепер про викладачів. У школі досить багато викладачів і, незважаючи на свій молодий вік, багато хто з них має значний список дипломів та педагогічний досвід. Нам впало в око інше — дуже доброзичлива атмосфера, відкритість і бажання допомогти, не просто начитувати матеріал, а залучити тебе до процесу. Якщо ваша дитина, займаючись зі шкільним вчителем по Зуму, відверто позіхає, то тут вона з першої хвилини зайнята і нудьгувати їй фізично не вдасться. Отже, ми плавно підійшли до формату занять.

Онлайн курси англійської мови та програми Speak Well School

Ознайомитись з повним списком програм та цінами на навчання ви зможете на офіційному сайті https://speakwell.ua/online, ми ж коротко пробіжимося по курсах. Отже, на вибір вам пропонується 2 формати онлайн навчання: індивідуально та у групі.

Індивідуальні курси англійської онлайн

курси англійської онлайн

Ви чи ваша дитина займається вдвох із викладачем. Навчання проходить онлайн на платформі Zoom. Графік та кількість годин на тиждень складається індивідуально. Залежно від категорії вчителя на вибір пропонується 2 формати:

  1. Індивідуально – 450 грн/60 хвилин. За бажанням урок можна збільшити, наприклад до 90 хвилин і більше. Розклад гнучкий та узгоджується з учителем.
  2. IELTS індивідуально. Ціна – 550 грн за годину. Уроки ведуть викладачі англійської з результатами IELTS 8.0+. Підходить для майбутніх випускників шкіл та ВНЗ, великий акцент ставиться на екзаменаційну підготовку.

У обох випадках вчитель підбирає програму відповідно до рівня учня та його потреб: для школи, роботи, співбесіди тощо. Відмінний бонус для студентів школи – безкоштовна участь у розмовних клубах.

Онлайн курси англійської мови у групі

SPEAK WELL SCHOOL курси англійської

Онлайн навчання проходить у міні-групах не більше 8 осіб. Школа надає весь необхідний матеріал, від студента потрібно лише зошит, ручка та бажання вчитися.

На сьогодні групові курси англійської представлені так:

  • Онлайн Стандарт. 36 уроків по 1,5 години двічі на тиждень. Тривалість 4,5 місяці.
  • Онлайн Інтенсив. 2 місяці по 12 занять 135 хвилин кожне. Навчання вранці чи ввечері тричі на тиждень.
  • IELTS у групах. 24 уроки по 135 хвилин. Тричі на тиждень у вечірній час.
  • Англійська мова для дітей онлайн на 4 місяці. 32 заняття по 1,5 години.
  • Англійська для студентів розрахована на 4,5 місяці. Уроки відбуваються двічі на тиждень по 90 хвилин.
  • Підготовка до ЄВІ/ЗНО. Курс розрахований на 14 тижнів, де старшокласники пройдуть 28 занять по 90 хвилин кожне.

Після закінчення навчання слухачі одержують диплом про проходження курсу. Під час навчання можна попрактикувати вимову в розмовних клубах безкоштовно. Актуальний розклад та дату початку нових курсів рекомендуємо дізнаватися на сайті або в соціальних мережах школи. Speak Well School активно веде сторінки та месенджери.

І на останок. Ще одна зручна опція від школи – перший безкоштовний урок. Ви зможете протестувати формат навчання, познайомитися з учителем, перевірити свій рівень знань абсолютно безкоштовно, а вже потім ухвалити рішення записуватись на курси чи ні. Форма є на сайті, а посилання на сайт ми зазначили вище.