Огляд будівельної компанії «NsdGroup»

Майже 20 років NSDgroup займає провідні позиції на будівельному ринку України, пропонуючи повний спектр послуг, який охоплює будівництво, ремонтні роботи та розробку дизайн-проектів. Компанія, накопичивши за час роботи багатий досвід, заслужила довіру клієнтів завдяки якості виконання, унікальному підходу до кожного проекту та суворого дотримання термінів.

Послуги компанії

Якщо коротко охарактеризувати напрям послуг — це все, що пов’язано з будівництвом, внутрішнім і зовнішнім оздобленням будівлі, підключенням комунікацій і опалювальних систем, дизайном інтер’єру, підготовкою технічної документації. Звернутися до фахівців можна з будь-яким завданням: від будівництва приватного будинку під ключ, до чистового ремонту квартири в новобудові з виготовленням та встановленням меблів.

Будівництво

НсдГруп пропонує три основні пакети: коробка, будинок під оздоблення та будинок «під ключ». Різноманітність матеріалів, включаючи керамічний блок, цеглу або газобетон, дозволяє вибрати оптимальний варіант. Гарантія поширюється на всі виконані роботи, забезпечуючи надійність та довговічність конструкцій.

Ремонтні роботи

Від чорнового до преміум-ремонту, майстри компанії займаються ремонтом та оздобленням офісів, котеджів та квартир у Києві, Київській області та за домовленістю в інших містах України. Індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантує задоволення потреб навіть найвибагливіших замовників.

вартість ремонту квартири за м2

Компанія пропонує зручну послугу – клієнт може безкоштовно дізнатися вартість ремонту квартири за м2 виходячи зі своїх побажань в обробці, вибраного стилю та складності робіт. У ціну вже будуть включені чернові та чистові матеріали, їх доставка, розробка дизайн проекту та безпосередньо ремонтні роботи, а також побутова техніка та меблі. При замовленні ремонту ціна фіксується у гривнях або доларах, а економія на матеріалах у середньому становить 20% завдяки тому, що фірма має напрацьовану базу постачальників будматеріалів.

Дизайн

Професійні дизайнери розробляють унікальні проекти для житлових та комерційних приміщень, прагнучи повністю відобразити побажання клієнта. Дизайнери NSDgroup мають бездоганне почуття стилю і вміння втілювати найсміливіші ідеї.

Додаткові послуги

Компанія пропонує підбір та виготовлення меблів на замовлення, декорування інтер’єру, послуги архітектурного бюро, авторський нагляд та скління приміщень. NSDgroup являє собою компанію повного циклу, здатну реалізувати будь-які завдання в галузі будівництва, ремонту та дизайну.

Переваги NSDgroup

НСД ГРУП
  • Індивідуальний підхід. Будівельна компанія гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, прагнучи створити унікальний інтер’єр, що відповідає всім потребам та перевагам замовника.
  • Якісні матеріали. NSDgroup співпрацює з найкращими постачальниками матеріалів, забезпечуючи клієнтам доступ до якісних ресурсів за оптимальними цінами.
  • Суворий контроль якості. Багаторічна робота дозволила компанії зібрати команду професіоналів, які мають високий рівень відповідальності і строго контролюють якість кожного етапу робіт.
  • Гарантія якості та професіоналізму. Фірма використовує найсучасніше високотехнологічне обладнання, забезпечуючи високий рівень виконання всіх робіт. Відгуки співробітників про роботу в компанії підтверджують її надійність та професіоналізм.

Репутація НСДГруп заснована на довгострокових відносинах з клієнтами, якісному виконанні робіт та унікальному підході до кожного проекту. Позитивні відгуки та рекомендації задоволених клієнтів є найкращою рекламою для компанії.

Наостанок:

Якщо ви шукаєте надійного виконавця для ремонтних або будівельних робіт в Києві — розгляньте пропозиції NSDgroup.

Контактні дані компанії:

Адреса: м. Київ, вул. Радистів 34-р.
Телефон: +38(067)2018606