Початківцям майстрам часто доведеться долати деякі труднощі за бажання створити красивий і акуратний дизайн нігтів. Це завдання може виявитися складним з першого разу, вимагаючи певних навичок та ретельності. У цій статті ми зібрали корисні лайфхаки та поради, які допоможуть вам досягти охайного манікюру.
Робимо чистий зріз кутикули
Спочатку вибирають інструмент, яким зручно працюватиме. Для зрізу найчастіше використовують кусачки для кутикули та ножиці. Щоб полегшити роботу, використовують м’який ремувер, який наноситься на лінію кутикули, або зволожують шкіру водою. Дані дії потрібні для того, щоб інструмент легко ковзав, тому зріз вийде чистий і не потребуватиме обробки.
Під час роботи ножиці тримають перпендикулярно нігтю і не нахиляють їх у будь-який бік, тому що так можна поранити клієнта. Кутикулу зрізають потроху, по два-три міліметри. Коли інструмент переходить з бокового валика до синуса чи навпаки, слід повернути його на 90 градусів та закінчити зріз.
Як рівно нафарбувати нігті
Техніка швидкого та акуратного нанесення виробляється з досвідом. Існує кілька загальних правил нанесення покриття:
- Перед нанесенням основи слід знежирити нігтьову пластину.
- Далі базою виробляється вирівнювання нігтя та вибудовування архітектури. Для початку наносимо тонкий шар засобу, просушуємо. Знову наносимо тонкий шар, але вже ставимо краплю бази та формуємо рівне покриття.
- Кольоровий гель наносять під кутикулу.
- Якщо під час фарбування затік лак на кутикулу, візьміть безворсову серветку, змочену в знежирювачі, і видаліть шар.
Вчимося робити гарний дизайн
Якщо в палітрі не дуже багато кольорів, то роблять заміс гелю та бази для отримання потрібного відтінку. Беруть прозору або молочну основу (краще взяти другу, тому що колір виходить насиченішим) і додають туди трохи фарби, а далі розмішують. Кольорова основа готова. Найчастіше у кожного майстра на палітрі є смугасті квітники, які лягають некрасиво. Для більш рівномірного нанесення можна додати кілька крапель топу в гель і розмішати.
Багато хто самостійно створює нейл-арт. Для цього беруть поверхню, з якої добре відходитиме лак, наприклад, файл для документів, і базу, в яку додають блискітки або колір. Наносять шар середньої товщини і просушують у лампі, після чого нарізають на смужки або вирізають будь-які фігурки. Далі їх клеять на ніготь або додають у базу як «пластівці».
Дуже часто у манікюрі використовують слайдери. Багато хто задається питанням, як легко перенести їх на ніготь. Для цього беруть ватяний диск, воду та штамп. Слайдер вирізують і кладуть зображенням на вологий диск, через 20-30 секунд прикладають штамп і переносять на ніготь. Наклейку закріплюють топом. Дизайн готовий.
Не забуваємо про стерильність та захист
Майстер має носити засоби індивідуального захисту: маску, рукавички. Це роблять не тільки для того, щоб убезпечити себе від інфекції, але й для захисту дихальних шляхів від пилу нігтя.
Манікюрні інструменти обробляють за допомогою сухожара та різних розчинів, які заливаються у спеціальні контейнери. Найчастіше використовують одноразові інструменти: апельсинові палички, бафіки, пилки. Їх важко продезінфікувати через матеріал, з якого вони виготовлені, тому їх зберігають у спеціальних упаковках і дістають на очах у клієнта, а після роботи викидають.
Що щодо фрез?
Для новачків у цій сфері, які хочуть розпочати робити апаратний манікюр, підійде безпечна фреза. У неї немає абразиву і їй неможливо випадково пропиляти нігтьову пластину, тому даний варіант чудовий варіант для майстрів-початківців.
Одне з головних правил – використання якісних баз та топів. Вони мають бути гіпоалергенними. Кольорові лаки можна використати будь-яких брендів.