Домашній інтернет без зависань і відключень

Щоб мати безперешкодний доступ до мережі інтернет, насолоджуватися його безмежними можливостями, плідно працювати чи навчатися онлайн, не виходячи з дому, варто знайти час на пошуки надійного провайдера. Підключити домашній інтернет від першої ліпшої телекомунікаційної компанії, скориставшись флаєром-об’явою, які часто можна знайти в під’їздах багатоповерхівок  погане рішення.

Варто витратити трохи часу, щоб знайти надійного провайдера. Від якості надання ним послуг буде залежати ваш комфорт і гарний настрій під час використання всесвітньої павутини. Багато мешканців Києва віддають перевагу одному з кращих столичних операторів телекомунікаційних послуг  UTELS. 

Надійний провайдер – гарантована якість послуг

домашній інтернет

Абоненти, які скористались послугами UTELS, на практиці пересвідчились, що ця компанія дійсно одна з найкращих в столиці і області. 

Її клієнтами за останні 12 років стали тисячі киян, які цінують:

  • якісний зв’язок;
  • стабільність підключення;
  • високу швидкість;
  • оперативність реагування на проблемні питання, що виникають під час експлуатації мережі;
  • вигідні тарифні плани;
  • акції пропозиції, що допомагають економити кошти. 

Однією з переваг UTELS є підключення домашнього інтернету по технології GPON з використанням волоконно-оптичного кабелю. Це одне з найновіших технічних рішень, яке дозволяє абонентам користуватися інтернетом, який працює без світла. 

Переваги UTELS

UTELS домашній інтернет

Працювати онлайн, навчатися віддалено, грати в ігри, вести прямі ефіри чи спілкуватися з рідними в мережі буде комфортно, якщо інтернет працює без зависань, не зникає в найбільш неочікуваний момент, його швидкість не змінюється до критичних показників. 

Компанія UTELS гарантує якісний зв’язок, тому варто звернути увагу на її переваги:

  • Безлімітний доступ з високою швидкістю передачі даних до 1 Гбіт/с в залежності від вибраного тарифу.
  • Моніторинг мережі в режимі 24/7, оперативне усунення аварійних ситуацій. Надійність з’єднання забезпечується шляхом використання сучасного обладнання і застосуванням новітніх технологій.
  • Цілодобова технічна онлайн підтримка. Кваліфіковані технічні спеціалісти оперативно вирішують всі проблемні питання, що стосуються надання телекомунікаційних послуг. 
  • Безперервність доступу до мережі у випадках відключень світла. На активному обладнанні своєї мережі компанія встановлює джерела безперебійного живлення. Контроль і вчасна заміна АКБ на комутаторах багатоквартирних будинків дозволяє абонентам UTELS мати безперервний доступ до інтернету при відсутності світла. 

Компанія UTELS постійно працює над удосконаленням своєї мережі, впроваджує сучасні рішення, що сприяє покращенню надання послуг кожному абоненту. 

Скористайтеся можливістю стати клієнтом провайдера, який входить в ТОП кращих в Києві. Заходьте на сайт https://utels.ua/, щоб отримати більше інформації щодо тарифів, технології GPON та подати заявку на підключення до мережі, яка може працювати навіть у випадку відключення світла. 

З надійним провайдером значно комфортніше користуватися інтернетом, який завжди працює.