Чому важливо обирати натуральну косметику та догляд

Виробники пропонують велике різноманіття косметичних засобів, які не часто дають бажаний ефект. Косметична промисловість – одна з найприбутковіших у сучасному світі, де найвищу цінність для людей має краса та молодість. Обираючи хімічну продукцію, ми «підсаджуємо» наш епідерміс на гормональні домішки, при відміні використання яких шкіра починає виглядати ще гірше. Органічна косметика для обличчя не дає таких ефектів, а повільно та делікатно впливає на шкіру, залишаючи накопичувальний ефект. 

Переваги екологічної косметики 

ED Cosmetics

Багато людей сьогодні обирають екологічні засоби для різних цілей. Господарки вже давно зрозуміли, що хімічні речовини негативно впливають на шкіру, легені та руйнують організм з середини. Теж саме стосується нашої шкіри. Коли ми наносимо на неї хімічні крема та інші засоби, епідерміс швидко звикає до їх дії та з часом ефект перестає бути таким помітним, а стан обличчя погіршується. Це відбувається тому, що шкіра також отримує залежність від хімікатів, як наш організм отримує їх від нездорової їжі та побутових засобів. Які переваги надає в такому випадку екологічна косметика?

  • Менша кількість хімії та парабенів. Відсутність хімічних домішок значно покращить стан шкіри та зробить догляд ніжнішим, лагіднішим. Зменшується ризик отримання алергічних реакцій та подразнень тендітної шкіри обличчя. 
  • Відсутність залежності від хімікатів. Значний ефект від натуральної косметики може бути помітний через деякий час після використання, адже він має накопичувальну дію. На відміну від хімічних речовин, які діють дуже швидко, проте через декілька неділя перестають діяти належним чином, викликаючи залежність. 
  • Натуральна косметика використовує природні інгредієнти, а природа завжди знає краще, як саме допомогти нашому організму. Виробники впроваджують якісні формули, концентровані речовини, отримуючи високоефективні засоби. Така косметика зроблена на основі рослинних екстрактів, олій, трав та інших натуральних інгредієнтів, які тільки можуть піти на користь. Подібну продукцію ви можете придбати на сайті ED Cosmetics від перевіреного українського виробника. 
натуральна косметика
  • Багато брендів не роблять тестування косметики на тваринах, що важливо для тих, хто підтримує етичне ставлення до тестування продукції. 
  • Найчастіше виробники натуральної косметики використовують місцеві інгредієнти, що означає відсутність у них токсичних речовин, якими оброблюють інгредієнти для транспортування на дальні відстані. Тим самим ви підтримуєте місцевих виробників та економіку своєї країни.

Відсутність парабенів та силіконів вкрай важливе в складі, адже вони не допомагають шкірі, а тільки руйнують її з часом, викликаючи захворювання шкіри, такі як рак, дерматит тощо. Обирати натуральну косметику – означає обрати здоровий та екологічний спосіб життя.