Періодично фірми та компанії переїжджають. Причини цього у кожного свої. Одні офіси перебираються до кращого району, інші обирають площу кабінету побільше, а треті розширюються та відкривають нові філії у Києві. Зрозуміле бажання будь-якого керівника — здешевити офісний переїзд у Києві , але при цьому не боятися за збереження майна та не мати проблем із перевезенням. Як це зробити практично ми зараз і розберемо.
7 хитрощів або як організувати офісний переїзд недорого
Отже, скористайтеся простими порадами. Нам їх підказав власник транспортної компанії:
- По можливості переїжджайте у вихідний день . У суботу та неділю немає заторів у Києві. Єдине, у вашій БЦ або офісній будівлі має бути відкритий доступ до кабінетів.
- Якщо не виходить у вихідний, плануйте офісний переїзд на денний час . Година пік з 8 ранку до 10 та з 17 до 19:00. Якщо не хочете платити за просту машину в пробці, сміливо замовляйте вантажників і машину на 11-12 годин дня.
- Викликайте збирачів меблів напередодні . Краще розібрати та упакувати меблі за 1-2 дні до переїзду, щоб у призначений день просто винести, завантажити та перевезти майно, а складання на новому місці так само призначити наступного дня.
- Викличте електриків та монтерів , щоб вони зняли освітлювальні прилади та кондиціонер, якщо такі є у власності фірми. У 90% випадків компетенцію найманих вантажників не входить демонтаж цих приладів. Якщо ви цього не зробите, то в майбутньому доведеться наймати окреме вантажне таксі з вантажниками та перевозити прилади окремо.
- Попросіть співробітників максимально скласти особисті речі та документи в коробки . Так ви заощадите час на підготовці. Обов’язково підпишіть вміст, щоб не плутатися під час розкладання на новому місці.
- Купуйте пакувальний матеріал самостійно . Якщо ми заговорили про коробки, то набагато дешевше купити їх самостійно в будь-якому будівельному магазині або на пошті. Яку кількість матеріалу вам потрібно підкаже диспетчер транспортної фірми, у якої ви замовляєте офісний переїзд у Києві.
- Вибирайте правильний транспорт та враховуйте особливості паркування біля будівлі. Для переїзду невеликого офісу на 2-4 робочі місця підійдуть послуги вантажного таксі Київ, а для великих фірм варто задуматися про вантажівки більше на 20-36 кубічних метрів. Незручність таких машин вони часто не можуть заїхати в арки або стати у вузьких вуличках історичного центру Києва.
Саме транспорт стає основною частиною витрат на переїзд. Тут дуже важливо підібрати потрібні габарити, щоб не переплачувати за їзду напівпорожньої вантажівки або, навпаки, не робити кілька ходок маленькими машинами.
Які ще моменти потрібно врахувати під час складання бюджету на переїзд офісу
Припустимо, ви визначилися з датою та часом, підібрали транспорт та потрібну кількість вантажників. Що може спричинити додаткові витрати:
- Ручне рух речей без ліфта. Зазвичай оплачується за кожен предмет та поверх.
- Спуск та підйом ваг вагою понад 80-100 кг. Такі вантажі вважаються з розрахунку вартість 1 кг повна маса предмета.
- Виїзд за Київ, у передмістя чи область. Включається кілометраж після виїзду за КП.
- Робота зі склом та тендітним вантажем.
- Занесення на вузьких гвинтових сходах, де вантаж передається на вазі через перила.
Порада: якщо у вас є хоча б одна з наведених умов, уточніть розцінки на такі послуги у диспетчера вантажної компанії. Ви повинні чітко розуміти, скільки вам доведеться доплатити за складність та нестандартну роботу. Пропозиція «розберемося на місці» не підходить.
Найкращий вихід – викликати оцінювача від перевізника. Часто ця послуга безкоштовна або плата символічна за неї. Так ви приблизно орієнтуватиметеся в сумі. Ще один момент — укладання договору та фіксація розцінок у ньому. Підходить тільки для фірм, які оплачують переїзд за безготівковим розрахунком.
І насамкінець, правильніше обирати виконавцем офіційну фірму, яка працює у перевезеннях по Києву багато років і прочитати відгуки про них на картах чи форумах. Так ви убезпечите себе від несумлінних перевізників.