Зіркове озвучення у київській електричці

У Київській кільцевій електричці запущено унікальне озвучення, яке надає поїздкам столичною агломерацією особливого шарму. Згідно з інформацією, поданою прес-службою Укрзалізниці, до свята Дня залізничника було представлено нову звукову атмосферу на всіх 20 станціях Київського кільця.

Хто із зірок та політиків озвучує станції електрички?

Озвучення у київській електричці цікава тим, що тепер голосами оголошуються не лише українські знаменитості, а й іноземні гості. Протягом поїздки пасажири можуть почути знайомі тонкощі та фрази, вимовлені екс-прем’єром Великобританії Борисом Джонсоном, відомою співачкою Джамалою, талановитим письменником Сергієм Жаданом та легендарним футболістом Андрієм Шевченком.

київська кільцева електричка

Де і кого ми почуємо

Але це ще не все. Особливістю цієї озвучки стали цікаві факти про кожну станцію та локацію, до якої вони ведуть. До того ж, зірки дарують пасажирам надихаючі фрази про Київ та Україну.

Так, на станції “Дарниця” Борис Джонсон закликає: “Слава Україні!”, а Сергій Жадан на станції “Видубичі” каже: “Ми обов’язково тримаємося”. Джамала на станції «Протасів Яр» наголошує на важливості боротьби за своє місто, включаючи Донецьк, Маріуполь та Бахчисарай. А Андрій Шевченко на станції «Лівобережна» закликає всіх вболівати за перемогу України.

Ця ініціатива надає поїздці на Київському кільці новий, цікавий аспект, роблячи кожну поїздку особливою та незабутньою. Тепер пасажири можуть не тільки швидко і зручно діставатися свого місця призначення, але й насолоджуватися захоплюючими розповідями та мудрими словами відомих особистостей.