Як замінити номерний знак за один день – всі найважливіші питання

Правила дорожнього руху передбачають обов’язковість використання номерних знаків під час руху автомобіля – приватного чи такого, що використовується у бізнесі. Номерний знак постійно перебуває під впливом механічних ушкоджень, впливу агресивного середовища – вологи, хімічних речовин, протиожеледних сумішей, контрастів температур. Саме тому він може пошкоджуватись, а за певний період часу, знак може потребувати повної заміни. Заміна номерних знаків за один день із виготовленням повного дубліката оригінала є основним видом діяльності майстрів компанії “Автономера”. 

Як замовити виготовлення номерного знака?

Для замовлення знака можна зв’язатися телефоном чи заповнити онлайн-заявку. Швидкість виготовлення знаку залежить від оперативності рішень власника, оскільки виробничі можливості компанії дозволяють виготовляти номерні знаки ідентичні оригінальним за декілька годин.

Номери в Україні

Чи законно замовляти виготовлення номерних знаків в приватній компанії?

Так, виготовлення номерних знаків теоретично може відбуватись у компанії будь-якої форми власності і навіть приватною особою. Виготовити номерний знак можна навіть вручну, самим власником авто, якщо у нього є відповідні здібності та навички. Але є одне суттєве зауваження – кожен номерний знак має бути виготовлений у точній відповідності до вимог спеціального державного стандарту. Якщо ці параметри витримані відповідно до вимог законодавства, претензій у правоохоронних органів до таких номерних знаків не буде.

Які є вимоги до виготовлення номерних знаків і наскільки вони складні?

Заміна номерних знаків

Номерний знак, який виготовляється як дублікат, має бути точною копією оригіналу, оскільки заміна номерного знаку на інший чи зміна його типу є регулюючою функцією державних органів і змінити такі параметри самостійно неможливо. Саме тому кожен номерний знак має відповідати:

  • стандартним розмірам, які жорстко регламентуються для кожного виду та підвиду номерних знаків;
  • передбаченим стандартом написом – форма букв, цифр, застосованого шрифту;
  • нанесенням певного виду захисної поверхні.

Варто вказати, що номерні знаки змінювались не лише за формою, а за певними малопомітними не фахівцю, параметрами. Тому під час виготовлення дубліката, необхідно обов’язково знати детальні параметри знаку. Наприклад, в різні роки, в Україні випускались різні номерні знаки не лише за формою, але із використанням різноманітних шрифтів та іншими характеристиками. 

Всі ці та багато інших параметрів номерних знаків обов’язково витримуються майстрами компанії, коли вони виготовляють той чи інший вид номерного знака. 

Номери в Україні для автівок будь-якого формату, всіх різновидів оформлення та стандартів, виготовить компанія “Автономера”. Менеджери компанії приймуть замовлення та після оплати і виготовлення допоможуть швидко доставити новий номер за вказаною замовником, адресою. Доставлення здійснюється по всій території України де працюють компанії з доставлення товарів.