Подільсько-Воскресенський міст у Києві: Відкриття та новий автобусний маршрут

Подільсько-Воскресенський міст, який будувався майже 30 років, готовий нарешті відкрити свої шляхи для автотранспорту та пасажирів. Згідно з інформацією від “Транспорту Києва”, з 1 грудня через цей міст почне ходити новий маршрут автобуса №111 “Площа Українських Героїв” – станція метро “Лівобережна”. Очікується, що ця подія значно полегшить транспортну ситуацію у місті та знизить навантаження на інші мостові переходи, зокрема на Північний міст.

Зменшення навантаження та перспективи розвитку

автобус 111

Відкриття Подільсько-Воскресенського мосту відкриває нові перспективи для зв’язку Русанівки та Воскресенки з Подолом. Ця подія також стане важливим кроком для розвитку транспортної інфраструктури, оскільки створить базу для запуску метрополітену на Троєщині. Схеми руху та маршрути мосту вже доступні на EasyWay та у групі «Подільський мостовий перехід».

Історія проекту та плани на майбутнє

Подільсько-Воскресенський міст став об’єктом, над будівництвом якого велися роботи протягом трьох десятиліть. Спочатку запланований до завершення на початку 2000-х років проект зіткнувся з фінансовими труднощами, що призвело до затримок та перегляду термінів закінчення будівництва.

Подільсько-Воскресенський міст у Києві

Згідно з заявами голови міста, Віталія Кличка, з додаванням додаткових коштів у 2022 році роботи мостом отримали новий імпульс. В результаті планувалося завершити першу чергу будівництва на початку листопада 2023 року.

Анонс від мера Кличка щодо швидкого відкриття мосту став несподіваним поворотом подій після багаторічних очікувань завершення цього будівельного проекту.

Відкриття Подільсько-Воскресенського мосту та запуск нового автобусного маршруту обіцяють змінити транспортну динаміку міста, надавши громадянам зручніші та ефективніші маршрути для переміщення Києвом.