Огляд компанії «Вантажники Плюс»: послуги у Києві, ціни, умови замовлення

Сьогодні до нашого огляду потрапив один із найвідоміших і найстаріших перевізників у Києві — фірма «Вантажники Плюс». Компанія працює понад 10 років та спеціалізується на мувінгу, розвантажувальних роботах, наданні вантажного транспорту та комплексної організації переїзду. Замовляють вантажників з машиною у них юридичні особи та населення. Отже, які послуги можуть запропонувати вантажники Київ та скільки це коштує ми зараз і розберемо.

Послуги вантажників та вантажоперевезення у Києві

Список послуг і виконуваних компанією робіт досить великий. Якщо простіше, тут можна замовити перевезення, розвантаження, занесення практично всього – від коробочок з речами та товарами, до занесення габаритних сейфів, фортепіано, генераторів і навіть верстатів.

вантажники плюс

Вантажники Київ надають послуги в таких напрямках:

  • Переїзди квартир, офiсiв, магазинiв, складiв. За бажанням замовити переїзд можна під ключ разом із пакувальним матеріалом та транспортом потрібного габариту.
  • Замовлення вантажників для різного типу робіт: занесення матеріалу або винесення будівельного сміття, підйом великої побутової техніки, перестановка меблів у квартирі, завантаження машини з речами для відправки в інше місто тощо.
  • Складські роботи та розвантаження фур, комплектування замовлень для інтернет магазинів, аутсорсинг персоналу на кілька годин, днів або місяців.
  • Такелаж переміщення важких предметів від 100 кг. Робиться це вантажниками на ременях та бригаді з 6-8 осіб під силу перенести вагу до 800 кг, наприклад, гранітні плити, банкомат, концертний рояль чи величезний акваріум.
  • Перевезення меблів зі збиранням та розбиранням. У штаті фірми є працівники, які вміють поводитися з будь-якими меблями, навіть антикварними та дорогими.

Окрім людської сили клієнтам пропонується замовити послуги перевезення та найм вантажної машини. В автопарку «Вантажів Плюс» понад 10 найменувань транспорту вантажопідйомність від 0,5 до 10 тонн. Це міні Намиста для перевезення невеликої кількості речей, Газелі для квартирних переїздів, Піраміди для скла (які, до речі, проблематично знайти у Києві), п’ятитонники та «десятки» для комерційних переїздів.

Замовити машину можна разом з вантажником або кількома вантажниками, або скористатися лише послугами вантажників, якщо транспорт у вас є або він не потрібний.

Про ціни

вантажники київ

Скільки коштують вантажники, залежить від того, яку саме роботу їм доведеться виконувати. На сайті компанії вказано тариф на стандартні вантажно-розвантажувальні роботи виходячи з погодинного тарифу за годину за одного вантажника від 100 грн/год. Мінімальне замовлення у компанії, як і у всіх перевізників у Києві, — 2 години.

Від чого може зрости ціна:

  • У будівлі немає ліфта чи предмети за габаритами фізично не вміщаються у ліфт. У цьому випадку до погодинного тарифу додається поверхова оплата — 5 грн/поверх за річ кожному працівникові.
  • У списку речі, що перевозяться, є предмети вагою понад 80 кг. У цьому випадку до тарифу додається вага предмета, виходячи з розрахунку 3 грн/кг, повна маса предмета.
  • Відстань розвантаження чи сленгу «проноси» понад 30 метрів — оплата як один поверх.
  • Нестандартні вимоги та умови замовлення обумовлюються окремо. Сюди належить робота в Київській області, розвантаження досить важких чи брудних речей (мішки з борошном, вугілля, газові балони тощо), перенесення крихких предметів.

Щодо транспорту, то для кожної його категорії встановлено тариф за годину. Мінімальне замовлення машин 2 години (у деяких три) + подача (рівна вартості однієї години). Відстань по Києву не має значення, а ось додаткові точки завантаження вивантаження шляхом руху автомобіля оплачуються окремо, як і виїзд за КП, тут уже включається кілометраж і оплата за відстань.

Замовлення, оплата та гарантії

замовити вантажників київ

Тепер поговоримо про практичне питання — оформлення заявки та замовлення вантажників та машини. Зробити це найпростіше по телефону (рекомендується для термінових замовлень) або залишити свої контакти в онлайн-формі на сайті gruzchiki-plus.kiev.ua. При формуванні заявки максимально точно опишіть суть завдання, тому диспетчеру буде простіше підібрати для вас авто і необхідну кількість вантажників.

Замовити вантажників можна і щодня. Для цього достатньо домовитись про точний час початку робіт, залишити адресу та контактний телефон. Мінімальний час, за який потрібно замовляти вантажників – 1,5-2 години. У сьогоднішніх реаліях враховуйте комендантську годину та можливу затримку у разі тривоги.

Щодо оплати, то компанія «Вантажники Плюс» пропонує на вибір зручну для клієнта форму розрахунку: готівку, банківський переказ чи безготівковий розрахунок для юридичних осіб.

Для запиту вартості послуг достатньо набрати номер на сайті та обговорити деталі з менеджером. Компанія працює без вихідних та приймає замовлення на будь-який зручний для вас час.

Ще один плюс звернення до компанії – це гарантії збереження речей при переїзді, своєчасне подання працівників і транспорту та дотримання договірних зобов’язань із партнерами. Тому, якщо вам потрібний надійний та перевірений часом перевізник у Києві — сміливо звертайтесь до «Вантажників Плюс».