Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП)

Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП) – це університет у Києві, який спеціалізується на підготовці кадрів у галузі управління персоналом, економіки, юриспруденції та психології. Огляд МАУП: факультети, ціна навчання, прохідний бал.

Спеціальності та факультети МАУП

Університет має кілька факультетів, включаючи:

 • Факультет управління персоналом та психології
 • Факультет економіки та управління бізнесом
 • Факультет юриспруденції
 • Факультет заочного та дистанційного навчання

На кожному з факультетів МАУП надає студентам якісну освіту та професійні знання, необхідні для успішної кар’єри у відповідних галузях.

Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП) пропонує освітні програми у галузі управління персоналом, менеджменту, маркетингу, економіки, права та інших галузей знань.

Деякі з найбільш популярних спеціальностей, які можна вивчати в МАУП, включають:

 • Управління персоналом
 • Менеджмент
 • Маркетинг
 • Економіка
 • Право
 • Фінанси
 • Бухгалтерський облік та аудит
 • Інформаційні системи та технології
 • Туризм та готельна справа

Крім того, МАУП пропонує навчання на різних рівнях: бакалаврат, спеціаліст, магістратура, аспірантура та докторантура, що дає можливість вибрати найбільш підходящий рівень навчання залежно від особистих інтересів та професійних цілей.

МАУП

Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП)

Вартість навчання у Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП) залежить від обраної спеціальності, форми навчання та рівня освіти. Крім того, вартість може відрізнятись в залежності від філії університету.

Загалом для очної форми навчання вартість навчання у МАУП становить від 36 000 до 80 000 гривень на рік (приблизно від 1 300 до 2 900 доларів США на рік). Для заочної форми навчання вартість може бути нижчою, але в цьому випадку тривалість навчання зростає.

Також у МАУП є система знижок для деяких категорій студентів, наприклад для тих, хто отримав високі бали на вступних іспитах або має соціальні пільги.

Загалом, щоб отримати більш точну інформацію щодо вартості навчання у МАУП, рекомендується звернутися до приймальної комісії університету.

МАУП прохідний бал

Прохідний бал на вступ до Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП) може змінюватися щороку залежно від кількості поданих заяв та конкуренції на певні спеціальності.

Зазвичай МАУП встановлює мінімальний прохідний бал на рівні не нижче 100 балів для тих, хто вступає на бакалаврат і спеціаліст, а для магістратури – не нижче 110 балів. Однак, найбільш популярні спеціальності та напрямки можуть мати більш високий прохідний бал.

Наприклад, у 2021 році прохідний бал на бакалаврат та спеціаліст у МАУП для більшості спеціальностей становив від 140 до 170 балів, а для магістратури – від 150 до 180 балів.

Але слід враховувати, що прохідний бал не є гарантією надходження, оскільки він може змінюватись в залежності від конкуренції на певну спеціальність та кількість доступних місць.

МАУП адреса та контакти

Адреса головного корпусу Міжрегіональної Академії Управління Персоналом (МАУП):

01001, м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, 13

Контактні телефони:

+38 (044) 284-00-61

+38 (044) 284-00-65

Електронна пошта: info@maup.com.ua

Офіційний сайт МАУП: http://www.maup.com.ua/ua/contacts/