Купівля маршрутизатора: корисні поради

Одним з важливих пристроїв у сучасному житті є роутер для інтернету. Без нього не можна уявити комфортну роботу або дозвілля, яке пов’язано з інтернетом. Якщо ви плануєте купити роутер для інтернету, варто знати тонкощі вибору такої техніки.

Придбати маршрутизатор краще в інтернет-магазині, тому що там можна отримати консультацію, порівняти товари, що сподобалися, детально ознайомитися з характеристиками. Інтернет магазин https://gazik.ua/ пропонує широкий вибір роутерів від різних виробників. Покупка заощаджує час, дозволяючи не тільки замовити доставку онлайн, а й ознайомитись з коментарями попередніх покупців.

Значення та різновиди роутерів

купити роутер

Чому ж роутери настільки важливі? За допомогою них можна до одного інтернет-з’єднання підключити кілька пристроїв. Власник маршрутизатора може одночасно використовувати інтернет на комп’ютері, смартфоні, ноутбуці тощо. Роутер забезпечує надійне та стабільне інтернет-підключення – це важливо для розваг, роботи, спілкування.

Роутери бувають різних типів: 

  • провідні; 
  • бездротові. 

Дротові підключаються до інтернет-провайдера за допомогою ethernet-кабелю, розподіляючи сигнал по проводах. Бездротові називаються wi-fi роутери, використовуються для створення бездротової мережі. До неї можна підключати різні пристрої за допомогою wi-fi. Цей тип роутерів найбільш поширений, вони надають більшу свободу та комфорт використання.

Поради щодо вибору

Розглянемо, як вибрати відповідний роутер. Слід звернути увагу на такі характеристики:

  • швидкість передачі: є різні стандарти швидкості, новіші забезпечують високу швидкість передачі;
  • покриття сигналу: заздалегідь перевірте, яку відстань покриває маршрутизатор – ширше покриття необхідно вибирати, якщо у вас велика площа будинку, офісу;
  • потужність: параметр впливає на силу та дальність сигналу – за наявності перешкод, стін, потрібен потужний маршрутизатор, що забезпечує гарне покриття сигналу;
  • наявність додаткових функцій – наприклад, сумісність із різними ОС, підключення USB-накопичувача.

Зважайте на частоту інтернет-з’єднання, адже деякі маршрутизатори можуть бути несумісні з певними частотами. Перевірте, чи є регулярні оновлення програмного забезпечення маршрутизатора, наскільки легко їх встановити.

купити роутер для інтернету

Відомі виробники

Виробники роутерів пропонують безліч моделей, проте деякі з них вирізняються особливо гарною якістю. Наприклад, відомі бренди Xiaomi, MikroTik, TP-Link пропонують величезний асортимент маршрутизаторів різних класів, цінових категорій. Завдяки відмінній репутації та високій якості продукції подібні бренди заслуговують на довіру.

Роутер для інтернету – необхідний пристрій: за бажання його придбати інтернет-магазин стає найкращим місцем для покупки. Покупець зможе знайти і вибрати найбільш підходящий маршрутизатор для своїх потреб, отримуючи його зручним способом доставляння.