Цифровий ветеринар: Україна впроваджує Єдиний державний реєстр домашніх тварин

реєстр домашніх тварин україна

Відповідальні господарі завжди дбають про своїх пухнастих та пернатих друзів, адже здоров’я та безпека їхніх улюбленців на першому місці. І тепер, щоб спростити цей процес, Україна запроваджує інноваційну ініціативу — Єдиний державний реєстр домашніх тварин. Цей проект покликаний спростити життя власникам котів та собак, і згодом інших тварин. Що таке Єдиний державний реєстр свійських тварин? Єдиний реєстр … Докладніше

Обираємо якісний корм для кота

корм для кота

Ваш кіт заслуговує тільки найкраще, коли мова йде про харчування. Обираючи правильний корм для вашого пушистого друга, важливо враховувати кілька ключових аспектів, які включають в себе вік кота, спосіб життя, особливі потреби та склад корму. В цьому путівнику ми розглянемо, на що слід звернути увагу при виборі корму для вашого кота, і надамо приклади якісних кормів.

Докладніше

Де поховати тварину у Києві

поховати тварину київ

Багатьох власників котів та собак зненацька застає смерть домашнього улюбленця. Тоді постає питання: де поховати тварину і чи є спеціальні служби для цього. В огляді ми постараємося розкрити тему поховання собак та кішок у Києві.

Докладніше

Вигул собак у Києві. Майданчики та парки

вигул собак київ

Вигул собак Київ має здійснювати у спеціально відведеному для цього місці. Не можна гуляти із собакою у парку, де грають діти. В огляді будуть вказані адреси майданчика та парки для собак у Києві.

Докладніше