Грумінг Київ

грумер київ

Грумінг Київ допомагає вихованцям бути не лише красивими, а й здоровими. Догляд за шерстю, вухами, очима тварини виконує досвідчений фахівець – грумер. Ми підготували огляд гуртівні салонів столиці.

Докладніше

Дресирування собак у Києві

послуги кінолога київ

Дресирування собак у Києві є необхідністю, а не простою примхою. Купуючи чотирилапого супутника життя, добрі господарі розуміють, яка відповідальність на них покладена.

Докладніше

Ветеринарні клініки Воскресенка, Лісовий масив

ветклініка лісовий масив

Справжній ветеринар має бути найкращим другом для тварин. Ніхто крім ветеринарного лікаря не зможе вилікувати хворобу і дати господареві важливу пораду щодо догляду за вихованцем. Де ж знаходяться ветеринарні клініки Лісовому масив та Воскресенка , готові допомагати вихованцям вдень та вночі.

Докладніше

Ветеринарні клініки Софіївська та Петропавлівська Борщагівка

ветклініка петропавлівська борщагівка

Огляд вектлініки Софіївська Борщагівка та ветеринарні клініки Петропавлівська Борщагівка. Скільки коштують процедури у ветеринара і де знаходяться найближчі зооклініки.

Докладніше

Ветеринарні клініки Святошинський район

ветклініки святошино

Усі ветклініки Святошинський район. Огляд послуг та ціни на них. Допомога ветеринара на Симиренка, Булаховського, Сім’ї Сосніних. Адреси, телефони, графік роботи ветклініки Святошино.

Докладніше

Ветеринарні клініки Виноградар, Поділ

ветклініки поділ та виноградар

Всі ветеринарні клініки Виноградар та Поділ з детальним описом послуг, цінами, графіком роботи та контактами. Знайдіть найближчу до вашого будинку ветклініку.

Докладніше

Вигул собак у Києві. Майданчики та парки

вигул собак київ

Вигул собак Київ має здійснювати у спеціально відведеному для цього місці. Не можна гуляти із собакою у парку, де грають діти. В огляді будуть вказані адреси майданчика та парки для собак у Києві.

Докладніше

Ветеринарні клініки Солом’янський район

Ветклиники соломенка

Ветеринарні клініки Солом’янський район розташовані на Героїв Севастополя, Туполєва, проспекті Лобановського. Нижче буде опубліковано всі адреси, контакти та ціни на послуги ветеринара.

Докладніше

Готелі для тварин Київ

зооготель київ

Готелі для тварин Київ — тимчасове утримання кішок і собак за гроші. Допустимо вам ненадовго потрібно покинути будинок і поїхати. Що робити, якщо можливості забрати вихованця немає і залишити його теж нема з ким? У такому разі на допомогу приходять зооготелі, готелі для тварин.

Докладніше