Тварини. Зоо компанії КиєваПослуги для тварин

Скільки коштують послуги зоопсихолога у Києві

Скільки коштують послуги зоопсихолога у Києві

Грумінг Київ

Грумінг Київ

Дресирування собак у Києві

Дресирування собак у Києві

Готелі для тварин Київ

Готелі для тварин Київ

{"slide_show":3,"slide_scroll":1,"dots":"false","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":3000,"speed":600,"loop":"false","design":"design-1"}


За статистикою у Києві проживає 500 тисяч свійських тварин. Кожна друга родина у столиці тримає кішку, собаку, папугу чи екзотичну тварину. Чудово розуміємо наскільки важливо мати під рукою довідник із контактами зоо компаній Києва.

У цьому розділі ви знайдете:

  • Ветеринарні клініки Києва, ветаптеки, приватні ветеринари. Все для здоров’я вихованців, включаючи цілодобові ветклініки у різних районах міста.
  • Послуги для тварин та контакти майстрів. Грумінг, хендлінг, салони краси для тварин зоокафе. Якщо вам потрібні зоготелі або перетримка кішок і собак, ми зібрали контакти на правому і лівому березі.
  • Корисні контакти для власників тварин – це розплідники, притулки, майданчики для вигулу. Сюди ж віднесемо кінологічні клуби та корисні контакти для отримання документів на тварину.

Все, що потрібно знати про тварин у Києві, адреси, ціни та огляди послуг для тварин є у цьому розділі. Інформація взята із відкритих джерел. Якщо ви знайшли неточність – повідомте адміну.